Aktualności

15 czerwca 2022

Kampania promocyjno-reklamowa ZZP MSWiAP

W maju i czerwcu br. Zarządy Zakładowe ZZP MSWiAP działające w Straży Granicznej przeprowadziły intensywną, ale przede wszystkim owocną kampanię promocyjno-reklamową Związku. W jej wyniku pozyskano blisko 30 nowych Członków. Dodatkowo w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie do ZZP MSWiAP przystąpiło ponad 20 nowych Członków.

Staramy się, aby podejmowane przez nas działania były naszą reklamą i to one przekonywały Pracowników do wstępowania w szeregi Związku – tak zresztą jest. Jednak aby przybliżyć zainteresowanym informacje na temat: czym zajmuje się ZZP MSWiAP, jakie korzyści płyną dla pracownika przystępującego do Związku, przeznaczenia składek członkowskich i możliwości ich odliczenia w rozliczeniu rocznym, dotychczasowych osiągnieć i podejmowanych inicjatyw przez poszczególne Zarządy Zakładowe ZZP MSWiAP działające w Straży Granicznej, przygotowane zostały stanowiska informacyjne dla pracowników.

Przedstawiciele Zarządów Zakładowych ZZP MSWiAP odpowiadali zainteresowanym Pracownikom na wszelkie nurtujące ich pytania. Przy stoiskach można było także pobrać ulotki, gadżety reklamowe i druki deklaracji członkowskich, które nowi Członkowie ZZP MSWiAP mogli złożyć na miejscu.

Ponadto, dzięki dofinansowaniom otrzymanym z Zarządu Krajowego ZZP MSWiAP dla Członków Związku zostały zorganizowane pikniki, festyny, uroczyste kolacje i wycieczki, które sprzyjały integracji środowiska związkowego.

Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu

Podlaski Oddział Straży Granicznej w Białymstoku

Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu

Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu