Aktualności

20 grudnia 2018

Podziękowania dla Basi Szerlowskiej

Przewodnicząca Organizacji Międzyzakładowej ZZP MSWiAP w KGP otrzymała podziękowania od Komendanta Głównego Policji Pana gen. insp. dr Jarosława Szymczyka
za życzliwość, pomoc i wsparcie organizacji spotkania z Mikołajem.

Święty Mikołaj przyjechał do Komendy Głównej Policji. Spotkał się tam z dziećmi i wnukami policjantów i pracowników policji. Były kolędy, gry i zabawy. Nie zabrakło tańców, uścisków i wspólnych zdjęć ze świętym Mikołajem. Nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Święty i jego elfy przygotowali upominki dla każdego.

Zabawę po raz kolejny zorganizował Gabinet Komendanta Głównego Policji wspólnie z Centralnym Biurem Śledczym Policji. Kilkadziesiąt dziewcząt i chłopców w kolorowych przebraniach spędziło popołudnie doskonale się bawiąc. Był zespół muzyczny, magik, który oczarował dzieci swoimi sztuczkami, gry i konkursy. Chłopcy chętnie oglądali broń policyjnych komandosów CBŚP, którzy też przyjechali. Była choinka i wspólne śpiewanie kolęd, a nawet spadł śnieg. No i to co najważniejsze: upominki. Dzieci z wypiekami na twarzy zaglądały, co tym razem Święty Mikołaj im przywiózł. Worek z prezentami był tak spory, że niebieskie policyjne elfy musiały mu pomóc w dźwiganiu.

Ponizej link do relacji z tego wydarzenia:

http://policja.pl/pol/aktualnosci/167244,Swiety-Mikolaj-rozdawal-prezenty-w-Komendzie-Glownej-Policji.html