Aktualności

24 sierpnia 2023

Oferta specjalna na Rodzinne Pobyty dla Członków Związku Zawodowego i Pracowników MSWiAP i ich Rodzin na zakup voucherów pobytowych z rabatem do 65% ważna do 31.08.2023

 

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie ofertą jak i wiele próśb postanowiliśmy wznowić promocję na pobyty w Holiday Park & Resort.

Oferta specjalna na Rodzinne Pobyty dla Członków Związku Zawodowego i Pracowników MSWiAP i ich Rodzin na zakup voucherów pobytowych z rabatem do 65% ważna do 31.08.2023

Tygodniowe pobyty zakupić Państwo mogą w trzech wariantach: Złotym , Srebrnym i Brązowym. Tygodniowy pobyt za domek dla 9 osób (6 os. dorosłych+3 dzieci) wynosi od 949 zł lub tygodniowy pobyt za apartament dla 4 (3 os. dorosłe + 1 dziecko) wynosi od 849 zł . Szczegółowy opis poniżej.

Każdy może nabyć dowolną ilość i rodzaj voucherów. Dodatkowo mogą Państwo zakupić vouchery z gratisowymi biletami do ZOO Borysew które są bezimienne i ważne przez 3 najbliższe lata.

 Poniżej podajemy adres linku do platformy zakupowej ważny do 31.08.2023:

Holiday Park & Resort

Link jest Aktywny do 31.08.2023 r.

W celu zakupienia vouchera dla rodziny proszę w dane osoby zakupującej wpisać osobę obdarowaną.

Cena oprócz 7-dniowego pobytu (6 pełnych dób hotelowych) obejmuje korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji na terenie resortu, m.in.: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, jacuzzi, basen kryty i sauny (dostępne w 2 resortach Rowy i Pobierowo), brodzik dla dzieci, zewnętrzna siłownia, boiska, place zabaw, małpi gaj. Przez cały dzień odbywają się programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.

Dostępne są wypożyczalnie rowerów, salony gier, kawiarnie oraz bistro.

Każdy apartament i domek posiadają kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Istnieje również możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji, które serwowane są w formie bufetu w restauracji w wybranych resortach.

WYJAŚNIENIE KOLORÓW PAKIETÓW:

1.PAKIET BRĄZOWY, NAJTAŃSZY.OBOWIĄZUJĄCY W TERMINACH : OD 1 STYCZNIA DO 15 CZERWCA ORAZ OD 15 WRZEŚNIA DO 31 GRUDNIA. WAŻNY 5 LAT OD DATY ZAKUPU, W TYM PAKIECIE OBOWIĄZUJĄ TERMINY SPECJALNE (TABELKA PONIŻEJ) . (NAJLEPSZY DLA TYCH KTÓRZY PLANUJĄ PRZYJECHAĆ W TERMINACH SPECJALNYCH 😉ORAZ DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ ODPOCZĄĆ POZA WYSOKIM SEZONEM)

2.PAKIET SREBRNY, OBOWIĄZUJĄCY W TERMINACH:OD  1 STYCZNIA DO 30 CZERWCA ORAZ OD 1 WRZEŚNIA DO 31 GRUDNIA. WAŻNY 5 LAT OD DATY ZAKUPU, W TYM PAKIECIE OBOWIĄZUJĄ TERMINY SPECJLANE (TABELKA PONIŻEJ) (PAKIET PO CZĘŚCI WAKACYJNY, OBEJMUJE PIERWSZE 2 TYGODNIE WAKACJI DZIECI SZKOLNYCH)

3.PAKIET ZŁOTY, WAKACYJNY!!!(I UWAGA OBOWIĄZUJE TEŻ W FERIE ZIMOWE). OBOWIĄZUJĄCY W TERMINACH :OD 1 STYCZNIA DO 10 LIPCA ORAZ OD 20 SIERPNIA DO 31 GRUDNIA. WAŻNY 3 LATA OD DATY ZAKUPU, W TYM PAKIECIE NIE OBOWIĄZUJĄ TERMINY SPECJLANE. (IDEALNY DLA TYCH KTÓRZY URLOP ZAPLANOWALI JUŻ W WYSOKIM SEZONIE LUB NARCIARZY , KTÓRZY JESZCZE NIE ODWIEDZILI CIEPLIC)

Powyższe ceny nie zawierają opłaty za przygotowanie lokalu: domek 189,99 zł, apartament 169,99 zł oraz kaucji zwrotnej za domek lub apartament, które należy uiścić w momencie rezerwacji wybranego terminu. Przy wyjeździe rozliczana jest kwota za zużyte media.

W momencie zakupu wpłacają Państwo kwotę za voucher natomiast kaucja i opłata za sprzątanie wpłacana jest dopiero w momencie rezerwacji miejsca w konkretnym resorcie.

 

Przed zakupem proszę wnikliwie zapoznać się z regulaminem,

dostępnym u Przewodniczących Organizacji Zakładowych !!!

 

Link do filmu prezentującego nasze Resorty – KLIKNIJ à
Zapraszam do „Wirtualnych spacerów” po naszych Resortach – 
KLIKNIJ à