Aktualności

20 maja 2022

Spotkanie Pracowników, Związków Zawodowych oraz Dyrekcji CSK MSWiA

W dniu 19 maja 2022 r. w Auli Centralnego Szpitala Klinicznego MSWIA odbyło się spotkanie poświęcone przekształceniu jednostki w Państwowy Instytut Medyczny MSWiA. Związek Zawodowy Pracowników MSWiAP reprezentowała Przewodnicząca Zarządu Krajowego Beata Kalicka.

Wspólna Reprezentacja Związków Zawodowych miała zaszczyt zaprosić na to spotkanie Dyrektora CSK MSWiA – prof. dr hab. n. med. Waldemara Wierzbę wraz z zastępcami. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele kancelarii prawnych w osobach mec. Sebastiana Jabłkowskiego i mec. Grzegorza Mączyńskiego.

Głównym tematem zebrania było omówienie spraw dotyczących Pracowników w momencie przekształcenia jednostki. Przedstawiono zarówno dobre, jak i złe strony oraz  zagrożenia, które mogą wystąpić w momencie restrukturyzacji.

W ocenie Pracowników i Związków Zawodowych było to owocne spotkanie. Pokładamy głęboką nadzieję na realizację złożonych deklaracji przez prof. dr hab. n. med. Waldemara Wierzbę w sprawie naprawy współpracy z partnerami społecznymi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Pracownikom za udział w spotkaniu – zawsze można na Was liczyć!